Пошук по сайту
Логотип

Для в’їзду та короткострокового перебування на території Польщі громадяни України мають право оформити шенгенську візу. Польська шенгенська віза дає право відвідувати й інші держави Шенгенської зони. При цьому важливо пам’ятати про так зване “правило першого в’їзду” – на територію Шенгену Ви повинні в’їхати через ту країну, посольством якої була видана віза. Порушення цього правила може спричинити проблеми в майбутньому при оформленні віз.

Польські візи бувають різних типів залежно від мети і термінів перебування в Польщі: короткострокова (тип C), транзитна (тип A і B), національна польська віза (тип D). Польські візи бувають як однократними, так і багаторазові (дозволяють необмежену кількість в’їздів до Польщі в рамках дії візи).

ТИПИ ПОЛЬСЬКИХ ВІЗ:

 • Робоча віза до Польщі (С05, D05, D08)

  Віза використовується для довготривалого перебування за кордоном.

  Види робочих віз:
  – національна (180/360 та 360/360)
  – робоча шенген віза (90/90)

  Видається на основі запрошення і дає право не тільки на перебування, але й на роботу в Польській Республіці. Маючи у паспорті робочу візу слід обмежитись 4-5 поїздками.

 • Бізнес віза до Польщі (віза для часто подорожуючих) С04

  Цей тип польської візи призначений спеціально для бізнесменів, які виїжджають в країну для вирішення ділових питань та налагодження співпраці з польськими підприємствами. Для оформлення потрібне запрошення від польської компанії-партнера та контракт.

  Бізнес віза може бути від 30/90 до 90/360 –яку кількість днів поставити вирішує Консул. Якщо Вам відкрили мінімальний термін, тоді з тим самим запрошенням та контрактом можливо повторно подати на візу.

  Якщо Ви плануєте часто їздити за кордон та відвідувати інші країни шенгенської зони – Шенгенська бізнес віза саме для Вас.

 • Шопінг віза

  Якщо Ви бажаєте відвідати Польщу, або іншу країну Шенген-зони на короткий період часу з метою здійснення особистих покупок, і паралельно екскурсії, в цьому випадку Вам найбільше підійде шопінг-віза ( na zakupy ). Така віза є шенгенською і видається для разового в’їзду.

  Видача шопінг-візи є спеціальною пропозицією Польської сторони для громадян, які проживають на Західній Україні. Перша шопінг-віза відкривається терміном на 7 днів без коридору (7/7), або в поодиноких випадках на сім днів з коридором (14/7), залежно від рішення Консула.

  Наступна шопінг-віза може бути відкрита на довший термін перебування при умові, якщо Ви долучите до загальної кількості документів для отримання візи – іменний чек* про здійснення покупки в республіці Польща , за першою отриманою шопінг-візою . Т акий чек буде слугувати підставою для надання Вам більш довготривалої візи багаторазового в’їзду, тобто мультивізи.

  Введення цієї візи є лібералізацією візового режиму між Україною та Польщею, що в свою чергу допомогло вирішити безліч проблем, таких як економія коштів та часу для людей.

  *іменний товарний чек – це чек про зроблену покупку на території РП, в якому вказано Ваші дані закордонного паспорта.

Поділитися

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Одноклассники

Пошук туру